Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Asus

Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilné telefóny od Asus. Vybrať si môžete púzdro, obal alebo kryt s originálnymi vzormi a pripravujeme aj možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač (funkcia bude pridaná koncom roku 2020). Všetky kryty pre mobily Asus sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Asus je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • ZenFone 3 Max ZC520TL

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Asus ZenFone 3 Max ZC520TL. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Asus ZenFone 3 Max ZC520TL s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Asus ZenFone 3 Max ZC520TL sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Asus ZenFone 3 Max ZC520TL je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • ZenFone 3 Max ZC553KL

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Asus ZenFone 3 Max ZC553KL. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Asus ZenFone 3 Max ZC553KL s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Asus ZenFone 3 Max ZC553KL sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Asus ZenFone 3 Max ZC553KL je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • ZenFone 3 ZE520KL

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Asus ZenFone 3 ZE520KL. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Asus ZenFone 3 ZE520KL s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Asus ZenFone 3 ZE520KL sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Asus ZenFone 3 ZE520KL je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Zenfone 3 Zoom ZE553KL

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Asus Zenfone 3 Zoom ZE553KL je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • ZenFone 4 Selfie ZD553KL

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Asus ZenFone 4 Selfie ZD553KL. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Asus ZenFone 4 Selfie ZD553KL s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Asus ZenFone 4 Selfie ZD553KL sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Asus ZenFone 4 Selfie ZD553KL je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • ZenFone 5 ZE620KL

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Asus ZenFone 5 ZE620KL. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Asus ZenFone 5 ZE620KL s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Asus ZenFone 5 ZE620KL sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Asus ZenFone 5 ZE620KL je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • ZenFone 5Z ZS620KL

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Asus ZenFone 5Z ZS620KL. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Asus ZenFone 5Z ZS620KL s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Asus ZenFone 5Z ZS620KL sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Asus ZenFone 5Z ZS620KL je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • ZenFone Go ZB500KL

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Asus ZenFone Go ZB500KL. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Asus ZenFone Go ZB500KL s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Asus ZenFone Go ZB500KL sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Asus ZenFone Go ZB500KL je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • ZenFone Live ZB501KL

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Asus ZenFone Live ZB501KL. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Asus ZenFone Live ZB501KL s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Asus ZenFone Live ZB501KL sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Asus ZenFone Live ZB501KL je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Zenfone Max Pro ZB602KL

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Asus Zenfone Max Pro ZB602KL. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Asus Zenfone Max Pro ZB602KL s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Asus Zenfone Max Pro ZB602KL sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Asus Zenfone Max Pro ZB602KL je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
Filter vlastností

Navigácia

QR kód

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa