Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Vyhľadávanie v blogu

iPhone - Samsung: aký mobil si vybrať

Autor3 týždne pred dna
Obľúbené0

Apple a Samsung sú najväčšími výrobcami smartfónov. Ako priami konkurenti bojujú obe tieto spoločnosti o dominantné postavenie na trhu so smartfónmi. Apple už veľa rokov vedie v kategórii kreativity a kvality, zatiaľ čo spoločnosť Samsung predáva viac produktov. Aký je tvoj výber?

iPhone X

Apple je známa svojimi návrhmi a spoľahlivosťou. Boli časy, keď žiadna iná spoločnosť nemohla konkurovať inovácii spoločnosti Apple. Aj po viac ako 12 rokoch, je Apple stále špičkovým hráčom v odvetví mobilných telefónov. Dlhé rady pred obchodmi Apple na začiatku predaja iPhone X a iPad Pro  hovoria samy za seba.

Samsung Galaxy

Na začiatku sa nezdalo, že by spoločnosť Samsung dokázala obstáť v konkurencii ostatných výrobcov so systémom Android, pretože väčšina zákazníkov sa nepozdával lacný vzhľad prvých modelov Samsung.  Galaxy S6 a S7 toto vnímanie zmenilo  a spoločnosť Samsung sa etablovala na trhu smartfónov. Samsung Galaxy S10 bol ocenený predovšetkým za svoj dizajn a množstvo funkcií.


iPhone -  Samsung - ktorý je lepší

Pokiaľ ide o pamäť, spoločnosť Samsung vedie. K dispozícii sú zariadenia s vnútornou pamäťou 128 GB, 512 GB a dokonca 1 TB (!). Okrem toho, RAM 6 až 12 GB je porovnateľná s kvalitnými PC

- iPhone X má pamäť oveľa nižšiu-  64 GB a 256 GB.


Dizajn

Obe značky poskytujú jednoduchý, elegantný dizajn. Odstránenie akýchkoľvek tlačidiel a veľká plocha displeja ich telefónov sú jasným ukazovateľom toho, ako budú smartfóny vyzerať v budúcnosti.

 
Fotoaparát

IPhone má 12 MP duálny fotoaparát a je schopný snímať 4K videa a má tiež rozpoznanie tváre. Samotná Galaxy má 4 fotoaparáty so 16MP, z ktorých dve sú vpredu, ktoré dokážu urobiť skvelé selfies aj v tme.

Ochrana

Ochrana mobilného telefónu je tiež dôležitá, preto je potrebné displej chrániť kvalitným ochranným sklom. K dispozícii sú tiež pekné puzdra na iPhone a puzdra na Samsung Galaxy. 

Navigácia

QR kód

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa