Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

HTC

Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilné telefóny od HTC. Vybrať si môžete púzdro, obal alebo kryt s originálnymi vzormi a pripravujeme aj možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač (funkcia bude pridaná koncom roku 2020). Všetky kryty pre mobily HTC sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil HTC je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • 10

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón HTC 10. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na HTC 10 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil HTC 10 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil HTC 10 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • One M7

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón HTC One M7. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na HTC One M7 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil HTC One M7 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil HTC One M7 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • One M8

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón HTC One M8. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na HTC One M8 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil HTC One M8 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil HTC One M8 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • One M9

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón HTC One M9. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na HTC One M9 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil HTC One M9 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil HTC One M9 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • U play

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón HTC U play. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na HTC U play s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil HTC U play sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil HTC U play je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • U11

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón HTC U11. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na HTC U11 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil HTC U11 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil HTC U11 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
Filter vlastností

Navigácia

QR kód

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa