Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Vrátenie tovaru – odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodu

Podľa ustanovenia § 1837 Občianskeho zákonníka nie je možné odstúpiť od kúpnej zmluvy u tovaru upraveného alebo vytvoreného na želanie zákazníka, napríklad pri kryte s vlastnou potlačou.

Ak sa chcete poradiť, tak nám zavolajte na tel. číslo: +421 945 506 191 (Po – Pia od 9:00 do 16:00)

 1. Zašlite nám na email info@musketier.sk vyplnený formulár na odstúpenie od zmluvy.
  • Kupujúci je oprávnený odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Tovar musí byť nepoužívaný, iba vyskúšaný bez známok poškodenia.
  • Kupujúci môže uplatniť právo na odstúpenie zmluvy v písomnej podobe alebo na inom trvalom nosiči (napr. e-mailom), prípadne odoslaním vyplneného formulára, ktorý je dostupný na Formulár na odstúpenie od zmluvy [PDF].
 2. Pripravte balíček, ktorý bude obsahovať
  • starostlivo zabalený tovar, ideálne do originálneho obalu a prípadne i bublinkové fólie, aby nedošlo k jeho poškodeniu.
  • kópiu dokladu o kúpe (kópiu faktúry)
  • vyplnený formulár na odstúpenie od zmluvy (ak ste ho neposlali mailom podľa bodu 1.) ideálne aj s číslom Vášho účtu (ide o najrýchlejší spôsob ako vrátiť peniaze).
 3. Balíček zašlite na adresu
  Nomia Pro s.r.o.
  Musketier.sk
  Zádvoří 153
  679 63 Velké Opatovice
  Česká republika

  • Poškodený tovar nebude prijatý späť. Berte prosím na vedomie, že za správnu prepravu balíčka späť na sklad ručí zákazník.
  • Kupujúci je povinný najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy zaslať tovar späť. Táto lehota sa považuje za zachovanú, ak bol tovar odovzdaný na prepravu najneskôr v posledný deň lehoty.

Navigácia

QR kód

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa