Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Lenovo

Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilné telefóny od Lenovo. Vybrať si môžete púzdro, obal alebo kryt s originálnymi vzormi a pripravujeme aj možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač (funkcia bude pridaná koncom roku 2020). Všetky kryty pre mobily Lenovo sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • A1000

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo A1000. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo A1000 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo A1000 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo A1000 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • A2010

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo A2010. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo A2010 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo A2010 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo A2010 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • A536

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo A536. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo A536 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo A536 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo A536 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • A6000

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo A6000. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo A6000 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo A6000 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo A6000 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • A606

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo A606. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo A606 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo A606 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo A606 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • A7000

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo A7000. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo A7000 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo A7000 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo A7000 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • A7010

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo A7010. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo A7010 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo A7010 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo A7010 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • C2

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo C2. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo C2 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo C2 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo C2 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • K5 Note

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo K5 Note. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo K5 Note s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo K5 Note sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo K5 Note je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • K6

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo K6. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo K6 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo K6 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo K6 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • K6 Note

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo K6 Note. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo K6 Note s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo K6 Note sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo K6 Note je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Moto G4 / G4 Plus

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo Moto G4 / G4 Plus. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo Moto G4 / G4 Plus s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo Moto G4 / G4 Plus sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo Moto G4 / G4 Plus je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Moto G5

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo Moto G5. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo Moto G5 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo Moto G5 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo Moto G5 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Moto G5 Plus

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo Moto G5 Plus. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo Moto G5 Plus s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo Moto G5 Plus sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo Moto G5 Plus je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Moto M

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo Moto M. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo Moto M s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo Moto M sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo Moto M je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Moto Z

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo Moto Z. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo Moto Z s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo Moto Z sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo Moto Z je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Moto Z Play

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo Moto Z Play. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo Moto Z Play s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo Moto Z Play sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo Moto Z Play je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • P1m

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo P1m. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo P1m s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo P1m sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo P1m je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • P2

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo P2. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo P2 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo P2 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo P2 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • P70

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo P70. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo P70 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo P70 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo P70 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • S60

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo S60. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo S60 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo S60 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo S60 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • S850

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo S850. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo S850 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo S850 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo S850 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • S90

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo S90. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo S90 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo S90 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo S90 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Vibe C

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo Vibe C. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo Vibe C s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo Vibe C sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo Vibe C je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Vibe K5 / K5 Plus

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo Vibe K5 / K5 Plus. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo Vibe K5 / K5 Plus s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo Vibe K5 / K5 Plus sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo Vibe K5 / K5 Plus je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Vibe Shot Z90

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo Vibe Shot Z90. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo Vibe Shot Z90 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo Vibe Shot Z90 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo Vibe Shot Z90 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Vibe X2

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo Vibe X2. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo Vibe X2 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo Vibe X2 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo Vibe X2 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Vibe Z2 PRO

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón Lenovo Vibe Z2 PRO. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na Lenovo Vibe Z2 PRO s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil Lenovo Vibe Z2 PRO sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil Lenovo Vibe Z2 PRO je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
Filter vlastností

Navigácia

QR kód

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa