Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

LG

Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilné telefóny od LG. Vybrať si môžete púzdro, obal alebo kryt s originálnymi vzormi a pripravujeme aj možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač (funkcia bude pridaná koncom roku 2020). Všetky kryty pre mobily LG sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil LG je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • G2 (D802B)

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón LG G2 (D802B). Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na LG G2 (D802B) s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil LG G2 (D802B) sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil LG G2 (D802B) je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • G3 (D855)

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón LG G3 (D855). Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na LG G3 (D855) s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil LG G3 (D855) sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil LG G3 (D855) je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • G6 (H870)

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón LG G6 (H870). Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na LG G6 (H870) s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil LG G6 (H870) sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil LG G6 (H870) je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • G7

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón LG G7. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na LG G7 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil LG G7 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil LG G7 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • K10 2017

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón LG K10 2017. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na LG K10 2017 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil LG K10 2017 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil LG K10 2017 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Nexus 5X

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón LG Nexus 5X. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na LG Nexus 5X s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil LG Nexus 5X sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil LG Nexus 5X je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • Q6

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón LG Q6. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na LG Q6 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil LG Q6 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil LG Q6 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
 • V30

  Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón LG V30. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na LG V30 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil LG V30 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil LG V30 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
Filter vlastností

Navigácia

QR kód

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa