Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Ochranné sklá a fólie

Tvrdené sklo na mobilný telefón zabezpečuje ochranu displeja. Ide jednoznačne o najlepšiu formu ochrany displeja na trhu. Tvrdené sklá sú výrazne odolnejšie oproti ochranným fóliám. Tvrdené sklo je vysoko odolné nielen voči škrabancom a nárazom, ale súčasne aj voči vode a iným kvapalinám. Nedochádza ku skresleniu obrazu, netvoria sa žiadne bubliny, povrch je hladký a kĺzavosť prsta je rovnaká ako na displeji.
 • Apple

  Tvrdené sklo na mobilný telefón Apple zabezpečuje ochranu displeja. Ide jednoznačne o najlepšiu formu ochrany displeja na trhu. Tvrdené sklá sú výrazne odolnejšie oproti ochranným fóliám. Tvrdené sklo je vysoko odolné nielen voči škrabancom a nárazom, ale súčasne aj voči vode a iným kvapalinám. Nedochádza ku skresleniu obrazu, netvoria sa žiadne bubliny, povrch je hladký a kĺzavosť prsta je rovnaká ako na displeji.
 • Asus

  Tvrdené sklo na mobilný telefón Asus zabezpečuje ochranu displeja. Ide jednoznačne o najlepšiu formu ochrany displeja na trhu. Tvrdené sklá sú výrazne odolnejšie oproti ochranným fóliám. Tvrdené sklo je vysoko odolné nielen voči škrabancom a nárazom, ale súčasne aj voči vode a iným kvapalinám. Nedochádza ku skresleniu obrazu, netvoria sa žiadne bubliny, povrch je hladký a kĺzavosť prsta je rovnaká ako na displeji.
 • HTC

  Tvrdené sklo na mobilný telefón HTC zabezpečuje ochranu displeja. Ide jednoznačne o najlepšiu formu ochrany displeja na trhu. Tvrdené sklá sú výrazne odolnejšie oproti ochranným fóliám. Tvrdené sklo je vysoko odolné nielen voči škrabancom a nárazom, ale súčasne aj voči vode a iným kvapalinám. Nedochádza ku skresleniu obrazu, netvoria sa žiadne bubliny, povrch je hladký a kĺzavosť prsta je rovnaká ako na displeji.
 • Huawei

  Tvrdené sklo na mobilný telefón Huawei zabezpečuje ochranu displeja. Ide jednoznačne o najlepšiu formu ochrany displeja na trhu. Tvrdené sklá sú výrazne odolnejšie oproti ochranným fóliám. Tvrdené sklo je vysoko odolné nielen voči škrabancom a nárazom, ale súčasne aj voči vode a iným kvapalinám. Nedochádza ku skresleniu obrazu, netvoria sa žiadne bubliny, povrch je hladký a kĺzavosť prsta je rovnaká ako na displeji.
 • LG

  Tvrdené sklo na mobilný telefón LG zabezpečuje ochranu displeja. Ide jednoznačne o najlepšiu formu ochrany displeja na trhu. Tvrdené sklá sú výrazne odolnejšie oproti ochranným fóliám. Tvrdené sklo je vysoko odolné nielen voči škrabancom a nárazom, ale súčasne aj voči vode a iným kvapalinám. Nedochádza ku skresleniu obrazu, netvoria sa žiadne bubliny, povrch je hladký a kĺzavosť prsta je rovnaká ako na displeji.
 • Lenovo

  Tvrdené sklo na mobilný telefón Lenovo zabezpečuje ochranu displeja. Ide jednoznačne o najlepšiu formu ochrany displeja na trhu. Tvrdené sklá sú výrazne odolnejšie oproti ochranným fóliám. Tvrdené sklo je vysoko odolné nielen voči škrabancom a nárazom, ale súčasne aj voči vode a iným kvapalinám. Nedochádza ku skresleniu obrazu, netvoria sa žiadne bubliny, povrch je hladký a kĺzavosť prsta je rovnaká ako na displeji.
 • Nokia

  Tvrdené sklo na mobilný telefón Nokia zabezpečuje ochranu displeja. Ide jednoznačne o najlepšiu formu ochrany displeja na trhu. Tvrdené sklá sú výrazne odolnejšie oproti ochranným fóliám. Tvrdené sklo je vysoko odolné nielen voči škrabancom a nárazom, ale súčasne aj voči vode a iným kvapalinám. Nedochádza ku skresleniu obrazu, netvoria sa žiadne bubliny, povrch je hladký a kĺzavosť prsta je rovnaká ako na displeji.
 • Samsung

  Tvrdené sklo na mobilný telefón Samsung zabezpečuje ochranu displeja. Ide jednoznačne o najlepšiu formu ochrany displeja na trhu. Tvrdené sklá sú výrazne odolnejšie oproti ochranným fóliám. Tvrdené sklo je vysoko odolné nielen voči škrabancom a nárazom, ale súčasne aj voči vode a iným kvapalinám. Nedochádza ku skresleniu obrazu, netvoria sa žiadne bubliny, povrch je hladký a kĺzavosť prsta je rovnaká ako na displeji.
 • Sony

  Tvrdené sklo na mobilný telefón Sony zabezpečuje ochranu displeja. Ide jednoznačne o najlepšiu formu ochrany displeja na trhu. Tvrdené sklá sú výrazne odolnejšie oproti ochranným fóliám. Tvrdené sklo je vysoko odolné nielen voči škrabancom a nárazom, ale súčasne aj voči vode a iným kvapalinám. Nedochádza ku skresleniu obrazu, netvoria sa žiadne bubliny, povrch je hladký a kĺzavosť prsta je rovnaká ako na displeji.
 • Xiaomi

  Tvrdené sklo na mobilný telefón Xiaomi zabezpečuje ochranu displeja. Ide jednoznačne o najlepšiu formu ochrany displeja na trhu. Tvrdené sklá sú výrazne odolnejšie oproti ochranným fóliám. Tvrdené sklo je vysoko odolné nielen voči škrabancom a nárazom, ale súčasne aj voči vode a iným kvapalinám. Nedochádza ku skresleniu obrazu, netvoria sa žiadne bubliny, povrch je hladký a kĺzavosť prsta je rovnaká ako na displeji.
Filter vlastností

Navigácia

QR kód

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa