Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

OnePlus

Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilné telefóny od OnePlus. Vybrať si môžete púzdro, obal alebo kryt s originálnymi vzormi a pripravujeme aj možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač (funkcia bude pridaná koncom roku 2020). Všetky kryty pre mobily OnePlus sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil OnePlus je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
  • 8

    Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón OnePlus 8. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na OnePlus 8 s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil OnePlus 8 sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil OnePlus 8 je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
  • 8 Pro

    Široký výber puzdier, obalov a krytov na mobilný telefón OnePlus 8 Pro. Vybrať si môžete plastové puzdro, flipový obal alebo silikónový kryt na OnePlus 8 Pro s originálnymi vzormi a samozrejmosťou je možnosť zaslania vlastného návrhu na potlač. Všetky kryty pre mobil OnePlus 8 Pro sú ľahké, avšak dostatočne pevné, aby ochránili mobil pri menšom páde alebo pred poškriabaním a poškodením. Puzdro na mobil OnePlus 8 Pro je vhodné doplniť tvrdeným sklom alebo fóliou, aby ste mali dokonale chránený Váš mobil.
Filter vlastností

Navigácia

QR kód

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa